Vladimír Hirka  /  +420 608 733 604  /  vl.hirka@seznam.czPohyb a vyvážená, zdravá strava je základ úspěchu. Málokdo to ale zvládne sám. My Vám nabízíme pomocnou ruku.Veronika zhubla 23 kg a v pase shodila více než 30 cm.

Pohybová sktivita

Pohybová aktivita

Správné složení stravy

Správné složení stravy

Zdravé a efektivní hubnutí

Zdravé a efektivní hubnutí

Pohybová aktivita

Vhodně zvolená pohybová aktivita je nezbytnou součástí souboru činností vedoucích ke zdravému a štíhlému tělu. Bez pohybu nelze efektivně a trvale zhubnout. Nejrozumnější je svěřit se do rukou odborníka - certifikovaného osobního trenéra. Ten Vám pomůže najít nejvhodnější formu pohybu, sestaví cvičební plán na míru přesně podle Vašich specifických potřeb.
Mám zájem o Hubnutí

  • V ČR trpí nadváhou či obezitou více než 50 procent lidí!
  • Více než 40 procent obézních lidí trpí depresemi.
  • Pohyb je nedílná součást hubnutí.
  • Potřebujete-li zhubnout a udělat něco pro své zdraví, kontaktujte nás.
  • Více než 15 let praxe na poli hubnutí a zdravého životního stylu.
  • Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Správné složení stravy

Předpokladem pro trvalé zhubnutí je správně sestavený stravovací plán. Vhodné složení stravy, zastoupení všech nezbytných živin. Jedině na základě na míru vypracovaného jídelníčku je možné efektivně hubnout. Každý člověk je jedinečný, a proto i nároky na stravu jsou u jednotlivých osob odlišné. Při sestavování jídleníčku je nutné přihlédnout ke zdravotním omezením a zohlednit vytyčené cíle. S vytvořením nových, zdravých stravovacích návyků Vám ochotně pomůže školený dietolog.
Mám zájem o Hubnutí

  • Necelých 30 procent lidí trpících obezitou jí nepravidelně.
  • V ČR trpí více než 50 000 rakovinou tlustého střeva. Může za to především špatné složení stravy.
  • Správný jídelníček Vám pomůže zhubnout a slouží i jako prevence vážných zdravotních komplikací a onemocnění.
  • Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Zdravé a efektivní hubnutí

Co je to zdravé hubnutí? Na první pohled se taková otázka zdá banální. Každý přeci z časopisů, televize a internetu ví... Praxe dává jasně tušit, že problematika je daleko složitější. Tisíce lidí se snaží pod vlastním velením hubnout. Většinou neúspěšně. Obézních stále přibývá. Zdravé hubnutí není jen o množství přijatých kalorií. Nezbytné je přesné definování problému. Komplexní diagnostika, na jejímž základě odborník zpracuje individuální stravovací a cvičební plán zohledňující konkrétní specifika dané osoby. Individuální plán Vám pomůže správně a efektnivně hubnout.
Jen mizivé procento lidí dokáže zhubnout bez pomoci profesionála a svou váhu si následně udržet. Společně to ale zvládneme, ušetříte tak spoustu času a i peněz.
Mám zájem o hubnutí


Rehabilitace a hubnutí
Programy na hubnutí a rehabilitaci pod vedením profesionálů z oboru.


Užitečné odkazy:
Osobní trenér fitness v Praze