Vladimír Hirka  /  +420 608 733 604  /  vl.hirka@seznam.czPomocí rehabilitačních cviků plynule navážeme na absolvovanou rehabilitaci a zlepšíme Vaši fyzickou kondici.


Naučíme Vás cviky s vahou vlastního těla, cvičení na gymnastických balónech a cviky s využitím balančních pomůcek.

Rehabilitace

Rehabilitace

Rehabilitace + cvičení

Rehabilitace + cvičení

Odstranění bolesti

Odstranění bolesti

Rehabilitace

Program je určen pro ty z Vás, kteří jsou znevýhodněni obtížemi pohybového aparátu, ať už jakéhokoliv charakteru. A zároveň také pro Vás, kteří jste ukončili rehabilitační program zdravotnického zařízení a máte zájem dále pokračovat s rehabilitační formou cvičení pod odborným dohledem. Tímto způsobem je možné formovat postavu, zlepšovat fyzickou kondici a zároveň plynule navázat na absolvovanou rehabilitaci.

Program je určen pro klienty, jejichž stav pohybového aparátu vyžaduje klasickou rehabilitaci.
Mám zájem o program Rehabilitace

Rehabilitace + cvičení

Program je určen pro ty klienty, kteří již absolvovali program Rehabilitace. Jejich pohybový aparát se dostal ze stavu vysloveně rehabilitačního do stavu umožňujícího postupné navyšování zátěže a přechod z rehabilitačních cviků na cviky kondiční. Spolu se zvyšováním fyzické zdatnosti i postupným mizením zdravotních potíží dochází ke zvětšování objemu kondičních cviků. Jedná se především o cviky s vahou vlastního těla, cvičení na gymnastických balónech a cviky s využitím balančních pomůcek.

Program je určen pro klienty, kteří již absolvovali rehabilitaci a jejich pohybový aparát je připraven na kombinaci rehabilitace a klasického cvičení.
Mám zájem o program Rehabilitace + cvičení

  • Směs rehabilitačních a kondičních cviků.
  • Cviky s vahou vlastního těla.
  • Cviky na gymnastickýchh balónech.
  • Cviky s využitím balančních podložek.
  • Pátej bod bod bod bod
  • Pro ty, kdo absolvovali rehabilitaci a jsou připraveni na kombinaci rehabilitace a klasického cvičení.
  • Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Ostranění bolesti

Program Odstranění bolesti je určen pro všechny, kteří se potýkají s chronickými bolestmi zad, krční páteře, bolestmi hlavy i kloubů. Mnohé z těchto bolestí vznikají na základě dysbalancí pohybového aparátu. Tyto dysbalance lze vhodnými cviky do značné míry korigovat a tím odstranit příčinu bolestí. Pravidelný a šetrný pohyb rovněž přispívá k vyživení kloubů, a tím zlepšení jejich funkčnosti a zmírnění obtíží s nimi. Zmírnění dysbalancí se pozitivně projevuje i v souvislosti s funkcí vnitřních orgánů.
Mám zájem o program Odstranění bolestiRehabilitace a hubnutí
Programy na hubnutí a rehabilitaci pod vedením profesionálů z oboru.


Užitečné odkazy:
Osobní trenér fitness v Praze